PARASHIKIMI I MOTIT, e premte, 19 korrik

 

 

Mot me diell dhe nxehtë.

Do të fryj era veriperëndimore, 6-12 nyje.

Temperatura më e lartë e ditës deri në 34 C.

Deti i qetë. Shikueshmëria 20 km.

Për fundjavë mot i zakonshëm për këtë periudhë të vitit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…