PARASHIKIMI I MOTIT, e premte, 20 shtator

Mot kryesisht me diell me vranësira të përkohëshme.

Era veriperëndimore, e moderuar, 6 deri në 16 nyje.

Temperatua më e lartë e ditës deri në 26 C.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 10-20 km.

Ditët e ardhshme mot me diell.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…