PARASHIKIMI I MOTIT, e premte, 23 gusht

Kryesisht mot me diell, me vranësira të përkohshme.

Era perëndimore, deri në 16 nyje.

Temperatura më e lartë e ditës deri në 32 C.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 10-20 km.

Meteorologët parashikojnë mot me diell deri të mërkurën. Vetëm të shtunën do të jenë vranësirat më shumë të theksuara.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…