PARASHIKIMI I MOTIT, e premte, 9 gusht

 

 

Mot me diell dhe shumë nxehtë.

Në pjesën e dytë të ditës vranësira graduale, me mundësi shiu dhe bubullima.

Temperatura më e lartë e ditës deri në 37 C.

Era veriperëndimore, në rritje.

Deti i qetë. Shikueshmëria deri në 20 km.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…