PARASHIKIMI I MOTIT, e shtunë, 10 gusht

 

 

Mot i vranësira të ndryshueshme, në disa vende me shi, rrebesh dhe bubullima, të cilat mund të jenë dhe më të theksuara.

Temperatura më e lartë e ditës deri në 34 C.

Era me drejtim jugor, pasdite do të ndryshoj në maestral dhe punent të dobët.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria deri në 20 km.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…