PARASHIKIMI I MOTIT, e shtunë, 14 shtator

Kryesisht mot me diell. Ka mundësi për vranësira në mëngjes.

Era e dobët dhe e ndryshueshme, deri në 10 nyje.

Temperatura më e lartë e ajrit deri në 26 C.

Deti i qetë. Shikueshmëria 10-20 km.

Ditët e ardhshme temperatura pa ndryshime të mëdha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…