PARASHIKIMI I MOTIT, e shtunë, 17 gusht

 

 

Kryesisht mot me diell.

Pasdite do të fryj punenti.

Temperatura më e lartë e ditës deri në 34, ndërsa temperature e detit deri në 25 C.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 20-30 km.

Në disa ditët e ardhshme, deri të mërkurën, mot me diell dhe nxehtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…