PARASHIKIMI I MOTIT, e shtunë, 20 korrik

 

 

Mot kryesisht me diell me vranësira të pakta, pasdite ka mundësi për shi me bubullima.

Era me drejtim verior deri në 16 nyje.

Temperatura më e lartë e ditës deri në 34 C.

Deti i qetë. Shikueshmëria 10-20 km.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…