PARASHIKIMI I MOTIT, e shtunë, 21 shtator

Kryesisht kthjellët dhe më ngrohtë se dje.

Temperatura më e lartë e ditës 27 C.

Era me drejtime veriore, në fund të ditës në forcim.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 20 km.

Ditët e ardhshme mot me diell.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…

KONCERT “ZAUSTAVITE RAT – NDALENI LUFTËN”