PARASHIKIMI I MOTIT, e shtunë, 24 gusht

Mot me vranësira të ndryshueshme.

Pasdite erë e lehtë  jugperëndimore.

Temperatura më e lartë e ditës deri në 31 C.

Deti i qetë. Shikueshmëria 10-20 km.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…