PARASHIKIMI I MOTIT, e hënë, 30 shtator

Mot i vranët me shi, rrebesh dhe bubullima. Priten rreshje intenzive, me sasi mesatare deri të bollshme.

Temperatura më e lartë e ditës deri në 23 C.

Era me drejtime jugore, mesatare deri e fortë.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 10 – 20 km.

Rënie e temperaturës nga e marta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…