PARASHIKIMI I MOTIT, e shtunë, 3 gusht

 

 

Mot me diell dhe shumë nxehtë.

Temperatura më e lartë e ditës deri në 38 C.

Era me drejtim verior, 6 deri 16 nyje.

Deti i qetë. Shikueshmëria deri në 20 km.

Temperatura e ajrit me rritje graduale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…

Ulqin: KRYEMINISTRI I KOSOVËS URON NIMANBEGUN

“Ulqini ka zgjedhur mbrëmë një kryetar të ri për ta drejtuar e përshpejtuar komunën kah rruga e përparimit qytetar e kombëtar dhe zhvillimit ekonomik e shoqëror. Kryetari i ri, z. Nimanbegu më parë ka qenë