PARASHIKIMI I MOTIT, e shtunë, 31 gusht

Kryesisht mot me diell, me vranësira të përkohshme.
Era me drejtime veriore, në momente deri në 16 nyje.
Temperatura më e lartë e ditës deri në 30 C.
Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 20 km.
Ditët e ardhshme mot me diell, temperatura e ajrit pa ndryshime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…