PARASHIKIMI I MOTIT, e shtunë, 7 shtator

Mot me diell dhe më nxehtë se të premten.

Temperatura më e lartë e ditës 31 C.

Era me drejtime perëndimore, deri në 15 nyje.

Deti me dallgëzim të pakët, kah fundi i ditës në forcim. Shikueshmëria 20 km.

Mot me diell dhe të dielen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…