Parashikimi i motit: EDHE SOT PA SHI

kisa_1339356106_670x0Mbas një periudhe të gjatë të motit të mrekullueshëm, në Adriatikun jugor do të vijojë sezoni i shiut, njoftuan meteorologët.

Pritet që reshjet do të fillojnë prej nesër, ndërsa të dielën do të jenë më intensive, të përcjella nga era e fortë lindore.

Temperatura e ajrit do të sillet rreth 14 gradë Celsius, ndërsa edhe temperatura e detit është përafërsisht e njëjtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…