Parashikimi i motit: JAVËN E ARDHSHME ERË E FORTË

Vranesira, OblacnoJavën e ardhshme në Adriatikun jugor do të mbizotërojë mot i vranët me shumë shi, njoftuan meteorologët.

Temperaturat e ajrit nuk do të ndryshojnë shumë dhe do të sillen rreth 14 gradë Celsius.

Por, në natën në mes të dielës dhe të hënës pritet erë e forte, e ngjashëm do të jetë kryesisht gjatë tërë javës së ardhshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…