PARASHIKIMI I MOTIT: JAVËN E ARDHSHME KRYESISHT MOT ME DIELL

Sipas parashikimit të meteorologëve, javën e ardhshme në Adriatikun jugor kryesisht pritet mot i bukur. Më shumë vranësira me mundësi shiu do të ketë të martën dhe të shtunën.

Temperatura e ajrit nuk do të ndryshojë shumë.logo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…