Parashikimi i motit: KËTË JAVË MOT KRYESISHT ME DIELL

Sipas parashikimit të meteorologëve, këtë javë në Adriatikun jugor do të mbizotërojë mot kryesisht me diell.

Vranësira kalimtare, me mundësi shiu, janë të mundshme të mërkurën dhe të enjten.

Temperatura e ajrit pa ndryshime të mëdha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…