Parashikimi i motit: KTHJELLIM PASDITE, PASTAJ ME DIELL

Pasdite në Adriatikun jugor do të ketë kthjellim të motit, me erë të dobët veriperëndimore dhe rënie të temperaturës. Deti do të jetë i qetë, lajmëruan meteorologët.logoPrej të shtunës në këtë hapësirë do të fillojë periudhë më e gjatë e motit me diell. Temperatura e ajrit do të rritet gradualisht dhe do të jetë rreth 30 gradë Celsius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…