Parashikimi i motit: KTHJELLIM PASDITE

Vranesira, Oblacno, UlcinjSipas parashikimit të meteorologëve, në Adriatikun jugor pasdite do të vijë deri tek kthjellimi.

Moti i bukur do të mbizotërojë gjatë tërë javës së ardhshme.

Temperatura pa ndryshime të mëdha, vetëm të hënën do të jetë diç më nxehtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…