Parashikimi i motit: MË NË FUND PERIUDHË E KOHËS SË BUKUR

Në ditët e ardhshme në Adriatikun jugor do të mbizotërojë mot me diell, kanë lajmëruar meteorologët.

Temperaturat ditore të ajrit do të kenë trend rritës, me erë të lehtë.logoTemperatura e detit do të sillet rreth 24 gradë celsius, dhe do të jetë ideale për larje.

Meteorologët më herët kanë lajmëruar që pjesa e dytë e korrikut dhe gushti do të jenë më të ngrohta se mesatarja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…