Parashikimi i motit: MOT I MREKULLUESHËM EDHE TRE DITË, DHE PËR FUNDJAVË

Det, More, UjiMeteorologët kanë lajmëruar që ky mot i mrekullueshëm do të qëndrojë në Adriatikun jugor deri të enjten.

Temperatura ditore do të jetë në Ulqin rreth 27 gradë Celsius, derisa temperatura e detit pesë deri në gjashtë gradë më e ultë.

Të enjten dhe të premten do të mbizotërojë mot me vranësira të ndryshueshme, ndërsa për fundjavë prapë me diell.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…