Parashikimi i motit: MOT KRYESISHT ME DIELL DHE MË NXEHTË

Gjatë javës së ardhshme në Adriatikun jugor pritet mot me diell. Vetëm të mërkurën dhe të enjten ka mundësi për vranësira të përkohshme, njoftuan meteorologët.logoTemperaturat, siç theksojnë, do të kenë trend të rritjes deri në fundjavë, kur do të jetë pak më freskët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…