Parashikimi i motit: MOT KRYESISHT ME SHI GJATË TËRË JAVËS

kisa_1339356106_670x0Gjatë tërë kësaj javë në Adriatikun jugor do të mbizotërojë mot me shi, njoftuan meteorologët.

Prej të martës era prapë do të forcohet, por, siç theksohet, nuk do të jetë e fuqishme si javën e kaluar.

Prej të mërkurës temperatura e ajrit do të rritet dhe do të jetë rreth 14 gradë Celsius, ndërsa prej të shtunës prapë do të bijë për 4-5 shkallë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…

Ulqin: Kumtesë mbi aktivitetin e Komunës

Shërbimi i Mbrojtjes dhe Shpëtimit të Komunës së Ulqinit niset në ndihmë në qytetin e Shkodrës. Pas zjarrit që ka kapluar një lagje në Shkodër dhe me kërkesë të Kryetarit të Bashkësisë Shkodër z.Benet Beci