Parashikimi i motit: MOT ME VRANËSIRA TË NDRYSHUESHME

Gjatë javës së ardhshme në Adriatikun jugor kryesisht do të mbizotëroj mot me vranësira, kanë lajmëruar meteorologët. Shi më i fortë pritet të martën, ndërsa më i dobët të mërkurën dhe enjten.

Rënie e ndjeshme e temperaturës pritet të mërkurën.

logo

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…