Parashikimi i motit: NESËR ME DIELL, PASNESËR SHI

Riviera e Ulqinit, Ulcinjska rivijeraSipas parashikimit të meteorologëve, në Adriatikun jugor edhe nesër (të dielën) do të jetë mot me diell, ndërsa pas kësaj kryesisht me shi.

Vetëm në fund të javës moti prapë do të jetë me diell, ndërsa temperatura e ajrit në rritje të lehtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…