Parashikimi i motit: NESËR NË MENGJES SHI, PASDITE DIELL

Vranesira, Oblacno, UlcinjNga Enti hidrometeorologjik i Malit të Zi kanë njoftuar që nesër në orët e para të mëngjesit në këtë zonë priten reshje intensive, ndërsa në orët e pasdites intervale me diell.

Era e dobët deri në mesatare. Temperatura e ajrit në Ulqin të hënën do të jetë rreth 28 shkallë.

Deri të premten moti do të jetë jostabil, ndërsa temperatura e ajrit ditët e ardhshme nuk do të ketë ndryshime të mëdha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…