Parashikimi i motit: NGA E HËNA MË SHUMË DIELL

Sipas parashikimit të meteorologëve, gjatë fundjavës në jugun e Adriatikut pritet mot me vranësira dhe shi të përkohshëm.

Nga e hëna, gjatë tërë javës së ardhshme, pritet mot kryesisht me diell.

Temperatura e ajrit nuk do të ndryshojë shumë dhe gjatë ditës do të jetë rreth 12 shkallë Celsius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…

KONCERT “ZAUSTAVITE RAT – NDALENI LUFTËN”