Parashikimi i motit: NGA E HËNA MOT ME DIELL DHE MË NXEHTË

Sipas parashikimit të meteorologëve, edhe sot dhe nesër në Adriatikun jugor pritet mot me vranësira të ndryshueshme.

Nga e hëna fillon koha pranverore. Kështu do të jetë gjatë gjithë javës, derisa temperatura e ajrit do të jetë në rritje të vazhdueshme.logo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…