Parashikimi i motit: NGA E MËRKURA VERË E VOGËL!

Molja madhe, Skela,Sipas prognozës së meteorologëve, në Adriatikun jugor edhe sot dhe nesër do të mbizotërojë mot jostabil, ndërsa prej të mërkurës do të kemi verë të vogël.

Moti do të jetë me diell, pa erë, me temperaturë e cila do të jetë rreth 28 gradë Celsius.

Moti i tillë do të qëndrojë deri të dielën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…