Parashikimi i motit: PASDITE KTHJELLOHET, JAVËN E ARDHSHME DIELL

Vranesira, OblacnoTë shtunën pasdite do të vijë deri tek kthjellimi i motit në Adriatikun jugor, njoftuan meteorologët.

Siç shtohet, pas kësaj tërë javën e ardhshme pritet  mot me diell.

Temperatura e ajrit do të ketë trend rritës, që do të thotë se me temperaturën e detit prej rreth 22 gradë Celsius, do të jetë këndshëm edhe për larje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…