Parashikimi i motit: PËR FUNDJAVË MOT I NDRYSHUESHËM

Këtë fundjavë në Adriatikun jugor do të mbizotërojë mot me vranësira të ndryshueshme, me mundësi të shiut të dobët në intervale të shkurta.

Nga fillimi i javës së ardhshme do të jetë mot me diell, ndërsa temperatura e ajrit do të ketë trend të rritjes.logo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…