Parashikimi i motit: PREJ TË HËNËS MOT ME DIELL

Moti 1Sipas parashikimit të meteorologëve, edhe të dielën në Adriatikun jugor do të mbizotërojë mot me diell me shi të përkohshëm.

Prej të hënës edhe gjatë tërë javës së ardhshme vijon periudha e motit kryesisht me diell.

Temperatura e ajrit po ashtu do të ketë trend rritës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…