Parashikimi i motit: TË HËNËN VRANËSIRA, PASTAJ DIELL

Meteorologët kanë njoftuar që të hënën pasdite në Adriatikun jugor pritet përkeqësim i motit, me erë të fortë veriore.logoDo të jetë më freskët. Deti do të jetë me dallgëzim të pakët.

Por, që ditën e ardhshme pritet përmirësim i motit, i cili, me vranësira të përkohshme, do të qëndrojë gjatë gjithë javës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…