Parashikimi i motit: TËRË JAVËN MOT I NDRYSHUESHËM ME SHI

Vranesira, OblacnoGjatë javës së ardhshme në Adriatikun jugor do të mbizotërojë mot i vrantë, me shi, njoftuan meteorologët.

Të hënën dhe të martën do të jetë pak më ftohtë, ndërsa më vonë temperatura ditore e ajrit do të ketë rritje graduale.

Meteorologët paralajmëruan se nga mesi i javës duhet pritur erë të fortë me drejtime jugore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…