PARASHIMI I MOTIT, e enjte, 5 shtator

Mot me diell dhe nxehtë.

Era me drejtime veriore, 10 nyje.

Temperatura më e lartë e ajrit 30 C.

Deti i qetë. Shikueshmëria 20 km.

Ditët e ardhshme mot me diell.

Temperatura e ajrit pa ndryshime të mëdha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…

Ulqin: KRYEMINISTRI I KOSOVËS URON NIMANBEGUN

“Ulqini ka zgjedhur mbrëmë një kryetar të ri për ta drejtuar e përshpejtuar komunën kah rruga e përparimit qytetar e kombëtar dhe zhvillimit ekonomik e shoqëror. Kryetari i ri, z. Nimanbegu më parë ka qenë