PARASHIMI I MOTIT, e premte, 6 shtator

Mot me diell dhe nxehtë.

Era me drejtime perëndimore, 4 deri në 14 nyje.

Temperatura më e lartë e ajrit 30 C.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 20 km.

Ditët e ardhshme mot me diell.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…