Për shkak të shkeljes së rregullave: ARRESTOHET NJË PERSON

PolicijaTë martën mbrëma në Ulqin u arrestua shtetasi i Republikës së Shqipërisë J.H., mëson Portali Ul-info.

Atë policia e arrestoi në vendin publik pasi lëshoi hapësirën për banim.

J.H. të mërkurën në mëngjes do të dërgohet në Prokurorinë Themelore Shtetërore në Ulqin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…