Policia: ARRESTOHET I DYSHUARI PËR NDIHMËN E VRASËSVE TË BOZHOVIQIT

Lisice, policijaPolicia e Ulqinit ka arrestuar sot Ulqinakun G.GJ. për shkak të dyshimit se ka kryer veprën penale vjedhje me dhunë me pasojë vdekjen, mëson Portali Vijesti.

Thuhet se ai akuzohet që i ndihmoi tre shtetasve shqiptarë, të cilët u arrestuan pardje në Shkodër, në vrasjen e mësueses në pension Stane Bozhoviq (67) në vendbanimin Meteriz.

Pritet që sot më vonë Drejtoria e policisë të publikoi më shumë detaje rreth kësaj ngjarjeje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…