Policia: ARRESTOHET SEPSE VOZITI 185, E PASTAJ 180 KM NË ORË

Prangat, Lisice, Policia, PolicijaUlqinaku L.O. u arrestua dje, sepse shkeli dispozitat e Ligjit për siguri në komunikacion, mëson Portali Ul-info.

Ai afër tunelit Sozina voziti me shpejtësi prej 180 km në orë.

Policia shtetërore e komunikacionit vërtetoi që shtatë orë më herët ai voziti 185 km në orë në një vend të banuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…