Policia: ARRESTOHET ULQINAKU, VOZISTE DY PERSONA

 

PolicijaTë enjten mbrëma policia arrestoi L.M. nga Ulqini, sepse në automobilin të cilin e drejtoi, voziste dy persona.

Të premten në mëngjes ai do të dërgohet në Prokurorinë Themelore Shtetërore.

Ky është personi i gjashtë i cili mbi këtë bazë u arrestua në Ulqin në pesë ditët e fundit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…