Policia: KA RRAHUR FQINJIN ME PISTOLETË NË KOKË

reg-ulcinjska-policijaPolicia e Ulqinit ka arrestuar Xhivat Zeçeviqin i cili para tyre ka rrahur me pistoletë në kokë bashkëqytetarin Asllan Molliq (56), shkruajnë “Vijesti”.

Rasti ka ndodhur të dielën në mëngjes para lokalit “Piramida”, në qendër të Ulqinit, të cilin e drejton Molliqi.

Zeçeviq, siç thuhet, është mbajtur në polici dhe me siguri sot do të dorëzohet gjykatësit për hetime në Gjykatën e lartë në Podgoricë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…