Policia Komunale: NGA E PREMTJA KOMUNIKACIONI DO TË MBYLLET NË ORËT E MBRËMJES NË DREJTIM TË RANËS

Policia Komunale njoftoi se nga e premtja deri të dielën, pra datat 28, 29 dhe 30 prill, nga ora 20:00 deri në 24:00 do të jetë e mbyllur rruga nga Poseidoni në drejtim të Ranës.

“Apelojmë tek qytetarët që të respektojnë këtë vendim dhe të parkojnë siç duhet automjetet e tyre”, thuhet në këtë institucion.

Siç u tha, sezoni turistik në rivierën e Ulqinit pritet që praktikisht të nisë këtë fundjavë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…