Policia: ZBARDHEN NJË SËRË PLAÇKITJESH NGA AUTOMOBILAT

Kradja, vjedhjePunonjësit e Policisë Kriminalistike zbardhën një sërë plaçkitjesh nga automobilat të cilët ndodhen gjatë sezonit në territorin e Komunës së Ulqinit, mëson Portali Ul-info.

Për momentin u identifikuan dy persona për të cilët dyshohet se kanë marrë pjesë në këtë vepra kriminale.

Vetëm gjatë ditës së djeshme janë bërë pesë plaçkitje nga automjetet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…