Prej sot: MOT KRYESISHT ME DIELL TËRË JAVËN

ada-bojana-zalazak-suncaMeteorologët njoftuan që gjatë tërë kësaj jave në Adriatikun jugor do të mbizotërojë mot me diell.

Temperatura e ajrit do të jetë e këndshme për këtë periudhë të vitit dhe do të sillet rreth 16 gradë Celsius. Një shkallë më i ngrohtë do të jetë uji i detit.

Vetëm të hënën do të fryjë erë e dobët perëndimore, ndërsa ditët e ardhshme do të jetë gati qetë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…

Ulqin: Kumtesë mbi aktivitetin e Komunës

Shërbimi i Mbrojtjes dhe Shpëtimit të Komunës së Ulqinit niset në ndihmë në qytetin e Shkodrës. Pas zjarrit që ka kapluar një lagje në Shkodër dhe me kërkesë të Kryetarit të Bashkësisë Shkodër z.Benet Beci