Regjistrohu dhe fito 10€ bonus dhe 50 rrotullime falas!

Të gjithë lojtarët të cilët regjistrohen në meridianbet.me në faqen e internetit ose në aplikacion SOT fitojnë 10€ bonus në llogari dhe 50 rrotullime falas – PA KUSHTE!

Është e nevojshme vetëm të klikoni KËTU.

Çdo ditë keni mundësi të dëgjoni për oferta të ndryshme online dhe promovimet të cilët Meridianbet i përgatit vazhdimisht për ju; keni mikun i cili argëtohet me Meridian kazino lojërat online dhe luan shpejt dhe thjeshtë ofertat sportive pa u larguar nga shtëpia – mos dëgjoni më!

Bëhuni pjesë e Meridianbet faqes së internetit falas.

Të gjithë lojtarët të cilët regjistrohen përmes këtij linku, Meridianbet i qerasë 10€ bonus dhe 50 rrotullime falas!

Futbolli vazhdoi tek Meridiani. Prandaj, rezervoni vendin tuaj në kohë! Fitimet janë të garantuara, ndërsa bonuse më shumë se ndonjëherë!Registruj-se-uzmi-10e-bonusa_696x386

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Keshilli Organizativ : PROTESTA NË KRYTHË SHTYHET PËR JAVËN E ARDHËSHME
Keshilli Organizativ : PROTESTA NË KRYTHË SHTYHET PËR JAVËN E ARDHËSHME

Ju informojme se pas ngjarjes tragjike te ndodhur ne qytetin e Cetines dhe ne shenje repekti ndaj familjeve te viktimave, Keshilli Organizativ i protestes se banoreve

Bisedime rreth investimeve të shtetit IBRAHIMI DHE BEQAJ TË HËNËN ME BAJRAKTARIN
Bisedime rreth investimeve të shtetit IBRAHIMI DHE BEQAJ TË HËNËN ME BAJRAKTARIN

Sekretari shtetëror i Ministrisë së Financave, dr Agron Ibrahimi, dhe drejtori i Drejtorisë për Investime Kapitale, Esmir Beqaj, do të qëndrojnë të hënën per vizitë

Në kuadër te IPA Mal i Zi – Kosovë 2014-2022: Është organizuar për gazetarë vizita studimore tek përfituesit e projekteve
Në kuadër te IPA Mal i Zi – Kosovë 2014-2022: Është organizuar për gazetarë vizita studimore tek përfituesit e projekteve

Sekretarijati i përçashkët teknik i programeve ndërkufitare Mal i Zi – Shqipëri dhe Mal i Zi – Kosovë ka irgnaizuar vizitë studimore për gazetarët e

Organizata turistike: KËNGËTARËT MË TË NJOHUR TË RAJONIT TË MUZIKËS KLASIKE TË MARTEN NË KALA
Organizata turistike: KËNGËTARËT MË TË NJOHUR TË RAJONIT TË MUZIKËS KLASIKE TË MARTEN NË KALA

  Organizata Turistike e Ulqinit në bashkepunim me Komunen e Ulqinit me date 16.08.2022, organizojnëkoncert të muzikës klasike me fillim në ora 20.30 nëambijetin e

Bulevardi Teuta: SË SHPEJTI TENDERI, ASFALTIMI NË SHTATOR
Bulevardi Teuta: SË SHPEJTI TENDERI, ASFALTIMI NË SHTATOR

Komuna e Ulqinit me mbështetjen e Drejtorisë së Punëve Publike së shpejti do të shpallë tenderin për asfaltimin e Bulevardit Teuta, mëson Portali Ul-info. Pritet