Shkodër: HUMB JETËN 27-VJEÇARI, E ZË KORRENTI

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër, ku një 27-vjeçar ka humbur jetën pasi e ka zënë korrenti. Sipas policisë së Shkodrës, viktima është Pjetër Mulliri nga fshati Grude e Re, e komunës Rrethina, shkruan Shekulli.

Mësohet se 27-vjecari ka tentuar të lidhë energjinë për banesën e tij në momentin që e ka zënë korenti.

Policia ndërkaq, ka nisur hetimet për ngjarjen.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…