Shtoj: NË AKSIDENTIN LËNDOHET MOTOÇIKLISTI

Aksidenti ne ShtojNë aksident në Shtoj, i cili ngjau rreth orës 10 e 40 minuta u lëndua motoçiklisti, u pohua për Antena M nga Drejtoria e Policisë.

Siç thanë nga policia, motoçiklisti u transportua urgjentisht në Spitalin e Përgjithshëm në Tivar.

Në aksident morri pjesë edhe një automjet.

Akoma nuk dihen shkaqet e aksidentit.

Foto: L.Sefa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…