“Solvent rating”: MIRËNJOHJE PËR AUTO SHKOLLËN “MEDITERAN” NGA ULQINI

 

IMG-710cc134bb47620c79bb73859a08ef66-VAuto Shkolla “Mediteran” nga Ulqini renditet ndër 2.1% të kompanive më të suksesshme në Malë të Zi për vitin 2018 dhe 2019.

Nga Instituti për sertifikim dhe vlerësim si dhe nga Solvent rating, Auto shkolla “Mediteran” nga Ulqini shpërblehet me çertifikatën prestigjize ” Sipërmarrësi më i mirë “.

Kjo Çertifikat e Përsosmërisë së Biznesit është një vërtetim dhe një tregues që një kompani  është në listën e kompanive më të suksesshme dhe mirë të menaxhuara në Mal të Zi, dhe është një konfirmim i një biznesi të suksesshëm, të besueshëm dhe të rekomanduar për bashkëpunim.  Gjithashtu, çertifikata është një referencë e njohur ndërkombëtarisht, një tregues i besueshëm i stabilitetit financiar dhe cilësisë së punës së kompanisë.

Drejtori Ekzekutiv i Auto Shkollës “Mediteran” Jusuf Osmanoviq shprehu kënaqësinë për këtë shpërblim prestigjoz, dhe shtoi se kjo njohje përfaqëson kurorën e 25 viteve të punës dhe se ky çmim u jep atyre një nxitje edhe më të madhe për të punuar dhe përmirësuar shërbimet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të premten në Kala: Përurimi i dy librave të Adriatik Kelmendit
Të premten në Kala: Përurimi i dy librave të Adriatik Kelmendit

  Promovimi i dy librave të njohur, të autorit Adriatik Kelmendi, do bëhet në hapësirat e Muzeut të Ulqinit, të premten nga ora 20:30, në Kalanë e Ulqinit. Këtë e bëri të ditur vet drejtori i Klan

Policia: ARRESTOHET PERSONI ME 54 GRAMË MARIHUANË
Policia: ARRESTOHET PERSONI ME 54 GRAMË MARIHUANË

Mbrëmë rreth orës 19:30 policia ka ndaluar veturën në Kodra dhe ka kontrolluar shoferin P.P. (42) nga Tivari, është bërë e ditur nga Drejtoria e policisë. “Aty është gjetur një pako PVC me lëndë narkotike

Qeveria e Malit të Zi: NGA NESËR MË TË LIRË ÇMIMET E KARBURANTIT
Qeveria e Malit të Zi: NGA NESËR MË TË LIRË ÇMIMET E KARBURANTIT

Nga e martja do të ketë zbritje të re në të gjitha llojet e karburanteve nga nëntë deri në 12 cent në pompa, shkruajnë mediat. Eurosuper 98 do të kushtojë 1.39 euro, Eurosuper 95 do të kushtojë 1.35 euro,

Keshilli Organizativ : PROTESTA NË KRYTHË SHTYHET PËR JAVËN E ARDHËSHME
Keshilli Organizativ : PROTESTA NË KRYTHË SHTYHET PËR JAVËN E ARDHËSHME

Ju informojme se pas ngjarjes tragjike te ndodhur ne qytetin e Cetines dhe ne shenje repekti ndaj familjeve te viktimave, Keshilli Organizativ i protestes se banoreve te Krythes dhe Mërkotit kane marre

Bisedime rreth investimeve të shtetit IBRAHIMI DHE BEQAJ TË HËNËN ME BAJRAKTARIN
Bisedime rreth investimeve të shtetit IBRAHIMI DHE BEQAJ TË HËNËN ME BAJRAKTARIN

Sekretari shtetëror i Ministrisë së Financave, dr Agron Ibrahimi, dhe drejtori i Drejtorisë për Investime Kapitale, Esmir Beqaj, do të qëndrojnë të hënën per vizitë zyrtare në Komunën e Ulqinit. Ato do