Spitali në Tivar: LËSHOHEN TË GJITHË UDHËTARËT E LËNDUAR

Spitali, AksidentiUdhëtarët nga autobusi nga Shqipëria i cili mbrëmë doli nga rruga tek ura e Mërkotit, e të cilët më vonë u transportuan në spitalin e Tivarit, janë lëshuar në shtëpitë e veta, lajmërohet nga ky institucion shëndetor.

Është njoftuar po ashtu se udhëtari i cili kishte lëndime më të rënda dhe është transportuar në Qendrën klinike në Podgoricë, ndjehet mirë.

Hetimi do të tregojë se cili është shkaku i aksidentit në të cilin vdiq një femër e re nga Tropoja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…

Ulqin: Kumtesë mbi aktivitetin e Komunës

Shërbimi i Mbrojtjes dhe Shpëtimit të Komunës së Ulqinit niset në ndihmë në qytetin e Shkodrës. Pas zjarrit që ka kapluar një lagje në Shkodër dhe me kërkesë të Kryetarit të Bashkësisë Shkodër z.Benet Beci